Kilo vermek istiyorsanız ananas suyu için!..

Uzmanlar kilo vermek isteyenlerin beslenmelerinde mutlaka ananasın da olması gerektiğini söylüyor.

Kilo vermek istiyorsanız ananas suyu için. İçerisindeki lifler sayesinde ananasın sindirimi uzun sürer. Bu sayede tokluk hissini arttırır ve zayıflamanızı sağlar. İçerdiği maddeler sayesinde ananas suyu, karaciğer ve bağırsaklarınızdaki zararlı parazitleri temizler. İçindeki iyot ve bromelain ile otoimmün hastalıklara karşı vücut direncini artırır ve tiroit semptomlarını azaltır. İçeriğindeki lif, faydalı enzimler ve antioksidanlar detoks görevi görür. İçerdiği beta karoten ve A vitamini gözleri kuvvetlendirir.

İçme suyuna ananas eklemek hem sağlığınız hem de güzelliğiniz açısından büyük faydalar sağlıyor.

VÜCUDU TEMİZLİYOR
Ananasın posasında yer alan enzimler, vücutta oluşan kötü parazitleri ve enzimleri yok ediyor. Her gün suyun içerinse dilimlediğiniz ananasların suyunu içmek vücudunuzdaki kötü parazitleri yok etmeye yardımcı oluyor.

TROİD HASTALIKLARINDAN KORUYOR
Ananasın içerdiği enzimlerden biri olan bromelain, iltihap söktürücü ilaçların yapımında kullanılıyor. Ananas dilimlerinden oluşan bir bardak su hem iltihap söktürüyor hem de sizi tiroid hastalıklarından koruyor.

KİLO VERDİRİYOR
Ananas dilimlerinden oluşan suyu düzenli olarak içmek tokluk hissi veriyor ve gün boyu tok kalmanızı sağlıyor. Bu nedenle ananas suyu ile acıkmadan kolayca sağlıklı ve hızlı kilo verebilirsiniz.

DİŞ PLAKLARINDAN KURTARIR
Ananas yüksek miktarda bromelain maddesi içerir. Suyla beraber tüketilen ananas dişlerinizdeki plak oluşumlarını yok eder. Böylelikle dişleriniz daha sağlıklı ve estetik durur.

GÖZ BOZUKLUKLARINI İYİLEŞTİRİR
Ananas, vitamin açısından zengindir ve göz bozukluklarını iyileştirir. Bu da her sabah ananas suyu içmeniz için bir diğer mantıklı nedendir.