Galatasaray'da Drogba endişesi

Drogba-topuk golü-1Tatilini ABD’de geçiren Drogba’nın, yarın New York Kulübü ile transfer görüşmesi yapacağı öğrenildi. Fildişili yıldızın, 4 yıllık bir teklif yapılması halinde ‘evet’ diyeceği ileri sürüldü
FUTBOL-Galatasaray yeni yıla Didier Drogba endişesiyle girdi. Sarı-kırmızılı takımın geçen sezon devre arasında transfer ettiği Fildişili yıldız, sergilediği futbol ve attığı gollerle beklentileri de aşarak gönüllerde taht kurmuştu. 1.5 sezon için 10 milyon euro ödenen Drogba’nın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Efsane isimle devam etmek isteyen başkan Ünal Aysal, 35 yaşındaki yıldızla geçtiğimiz günlerde görüşerek, “Bir yıl daha oyna, sonra genel menajer ol” teklifi yapmıştı. Ancak Drogba, daha uzun süre sahada olmak istediği için bu teklifi kabul etmedi.
SON DÖNEMiNi ABD’DE GEÇiREBiLiR
Sarı-kırmızılı takım ile anlaşma sağlayamayan Didier’in devre arası tatilini geçirmek için gittiği Amerika’da New York Kulübü ile masaya oturacağı belirtiliyor. Tarafların yarın görüşeceği dile getirilirken, Drogba’nın 4 yıllık bir teklif yapılması halinde New York’a ‘evet’ diyeceği iddia edildi. Ünlü yıldızın, New York’ta önemli mali yatırımlarının bulunması nedeniyle, futbol yaşantısındaki son dönemini ABD’de geçirmeye sıcak baktığı belirtiliyor. Didier’in New York’la görüşmesini G.Saray da yakından takip ediyor. Golcünün, İstanbul’a döndükten sonra kesin kararını bildirmesi bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.