Kılıçdaroğlu: AKP adaleti parayla satıyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada AKP hükümetine yüklenerek, “FETÖ ile mücadele etmiş gazeteciler içerideyken, parası ve kayınpederi olanlar serbest. AKP adaleti parayla satıyor. Türkiye kendi darbesini uygulayan bir iktidarla yönetiliyor” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal paylaşım sitesi twitter adresinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Darbeyi fırsata çevirerek demokrasiye, yargıya ve rejime karşı darbe yaptılar. Türkiye kendi darbesini uygulayan bir iktidarla yönetiliyor. Kontrollü darbeyi kendi ikballeri için kullanıp, gerçek sorumluların ortaya çıkmasını engelliyorlar. 249 şehidimizin elleri yakanızdadır. CHP’nin ismini terörle ve darbeyle yan yana zikredenler, darbenin araştırılmasını neden engellediğini AKP Hükümeti’ne sormalıdır”

FETÖ İLE MÜCADELE ETMİŞ GAZETECİLER İÇERİDEYKEN, PARASI VE KAYINPEDERİ OLANLAR SERBEST
Kılıçdaroğlu, “Meslek hayatı boyunca FETÖ ile mücadele etmiş gazeteciler içerideyken, parası ve kayınpederi olanlar serbest. AKP adaleti parayla satıyor. CHP ordu darbesine de, 15 Temmuz darbesine de, 20 Temmuz darbesine de karşıdır. CHP’yi darbeci diye karalayanlar şeref ve namus yoksunudur” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.