Sarayköy Belediye Başkan danışmanı Sadık Başar hayatını kaybetti

Sarayköy Belediye Başkan danışmanı Sadık Başar, Ankara’dan dönüş yolunda Polatlı-Sivirihisar karayolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Sarayköy Belediye Başkan danışmanı Sadık Başar, Avukat Orhan Kılınç ile birlikte Ankara’ya TBMM’ye ziyarete gitti. Meclis’deki ofisinde AK Parti milletvekili Nilgün Ök’ü de ziyaret etmişlerdi.

Dün (21,05,2019) akşam üstü Avukat Orhan Kılınç ile birlikte Sarayköy’e dönmek için yola çıktılar. Ancak, saat 19.00 sularında Ankara’dan dönüş yolunda Polatlı-Sivirihisar karayolunda Orhan Kılınç, yönetimindeki araç seyir halindeyken, aniden yola çıkan tırla çarpıştılar. Görgü tanıkları ambulans ve emniyet güçlerine haber verdiler. Avukat Orhan Kılınç ve Sarayköy Belediye Başkan danışmanı Sadık Başar ve tır şoförü Polatlı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar. Sarayköy Belediye Başkan danışmanı Sadık Başar (34)doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti. Avukat Orhan Kılınç’ın ve tır şoförünün tedavisi devam ediyor. Evli ve iki çocuk babası olan Başar’ın vefatı Sarayköy’ü yasa boğdu.