Kristen Stewart ile Sanders'ın fotoğrafları ortaya çıktı

Oyuncu Kristen Stewart ile yönetmen Rubert Sanders’ın romantik kaçamağının fotoğrafları ortaya çıktı.
BT MAGAZİN-Tüm dünyada beğeniyle izlenen ‘Twilight’ Alacakaranlık serisindeki rol arkadaşı Robert Pattinson ile yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan Stewart ile evli ve iki çocuklu yönetmen Sanders’ın 17 Temmuz’da Los Angeles’ta bir parkta çekilen fotoğrafları ihaneti kare kare belgeliyor.
Önce parkta birbirlerine sarılıp romantik anlar yaşayan Sanders ve Stewart daha sonra da arabaya giderek uzun uzun öpüşüyor. Bu fotoğrafların çekilmesinden bir süre sonra Stewart’ın Sanders’ı evine bıraktığı ileri sürüldü.
22 yaşındaki Kristen Stewart ile 41 yaşındaki Sanders, Snow White and The Hunstman filminin setinde tanıştı. Filmin başrol oyuncusu Swetart ile yönetmeni Sanders arasındaki yakınlaşma film çekimleri sırasında başladı.
Evli ve iki çocuklu yönetmen Rupert Sanders da Pattinson ile büyük aşk yaşayan Stewart da ihaneti itiraf edip özür diledi. Sanders “Aileme böyle bir acı yaşattığım için çok üzgünüm” açıklamasını yaptı.
Stewart da “Robert’ı seviyorum, yaptığımdan pişmanım” diye konuştu. Ancak internetteki magazin sitelerinde yer alan haberlere göre Stewart ve Sanders hala görüşmeyi sürdürüyor.
Pattinson, olayın duyulmasından sonra sevgilisi Stewart ile paylaştığı evi terk etmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.