Bikini sezonu açıldı!

Bikini sezonu açıldı! Yaza kendinizi hazır hissetmiyor olabilirsiniz ; hatta sahildeki havalı kızları görmek de sinirinizi bozabilir.
Yapmanız gereken tek şey biraz kendinize güvenmek, biraz da vücudunuza uygun bikiniyi seçebilmek… Böylelikle daha seksi görüneceksiniz..
Küçük göğüsler:Fırfırlı, desenli, straplez üstler, üçgen ip bikiniler en çok küçük göğüslülere yakışıyor! Aslında hemen her model küçük göğüsler için uygun. Ama biraz destek arıyorsanız başvurabileceğiniz hileler de var; dolgulu ve balenli üstler bu konuda kendine güveni olmayanları yardımına koşuyor.
Büyük göğüsler: Üçgen bikiniler büyük göğüslü kadınlar için ideal bir model. Üçgen bikinilerin yarattığı seksi silüeti sporlaştırmak isteyenler fırfırlı modellerden edinsin. Arkadan ve boyundan bağlanan, kalın askılı üstler ihtiyacınız olan desteği verecektir. Yapay kıvrımları seviyorsanız straplez bikinilerden alın. Destekli bir bikiniye ihtiyacı olmayanlar için straplez bikini üstleri her renk ve her modeliyle harika.
Atletik vücut: Omuzlarınız geniş, kalçanız dar ise vücut orantınızı dengeleyebilmek için yüksek belli şort bikiniler giymeyi deneyin çünkü bacaklarınız bu şekilde uzun görünecektir. Ayrıca daha feminen parçalar, erkeksi yapınızı seksi kırar. Geniş askılı üstleri tercih edin, omuzlarınızın güzelliğinden faydalanın. Omuzlarınız geniş ve kemikliyse vücudunuz daha fit göründüğü için aslında daha şanslısınız, karnaval havasını yaşatan bikinileri fırfır volümleriyle kullanabilirsiniz.
Armut tipi: Omuzlarınız dar, kalçalarınız geniş ise iki parçalı bir bikini seçmeniz en mantıklısı. Dikkati üst bölgeye çekmek için renkleri ve desenleri üst parçada kullanın. Altınız daha koyu bir renkte ve düz olsun. Düşük belli, bağlama yerleri ince olan altlar armut şekline ihtiyacı olan dengeyi getirir. Tek parça mayolar belinizi ön plana çıkartırken bacaklarınızı kısa göstereceği için çok iyi bir seçim gibi görünmüyor.
Kum saati:Eğer omuzlarınız ve kalçanız dengeli bir görünüm oluşturuyorsa, hemen her modeli tercih edebilirsiniz. Yalnız tek parça mayo seçerken dikkatli olun; eğer tam oturan kıvrımlılarınızla birebir uyumlu bir mayo değilse sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir. Straplez modeller de pek uygun değil; çünkü zaten mükemmel olan kıvrımlarınızı, göğüs bölgenizi düzleştirebilir!
Uzun Bacaklar:Çok şanslısınız! Ama upuzun bir direk gibi görünmek istemiyorsanız dikey çizgilerden kaçının. Çok canlı renkler sizin için çok uygun. Koyu ve tek renk parçalar, yüksek yakalar biraz sakıncalı. Erkeksi mini şortları, mayokini tarzı mayoları, zincirli, düğmeli yani bol aksesuarlı parçaları yeğleyin.
Kısa bacaklar:Vücudunuzu uzun göstermek için kalçası yüksek kesimleri tercih edin. Ayrıca uzun bacaklıların giyemediği dikey çizgileri siz giyebilirsiniz! Düz ve sade bir bikini altı ile desenli bir üst, bakışları yukarıya doğru çekerek bacak boyunuzu sihirli bir şekilde uzatacak!

Leave a Reply

Your email address will not be published.