Kim Kardashian soyunarak ürünlerini tanıttı

KKW Beauty’nin kurucusu Kim Kardashian, yeni ürünlerinin tanıtımı için objektiflerin karşısına geçti. Soyunarak ürünlerini tanıtan Kardashian’a, sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Reality show yıldızı Kim Kardashian, her çıkardığı ürünle bir şekilde adından söz ettirmeyi başarıyor. Yeni far paletlerini erkek modellerle tanıtan Kardashian, eski ürünlerinde olduğu gibi yeni ürünlerinin tanıtımını yapmak için soyunarak objektiflerin karşısına geçti.

ÜRÜNLERİNİ ÇIPLAK TANITTI
Kendi kozmetik markası KKW Beauty’nin tanıtımlarını 119 milyonluk Instagram hesabından yapan Kim Kardashian, yeni far paletlerinin tanıtımı için çırılçıplak objektiflerin karşısına geçti. Gümüş renkte yeni far paletleri için, 1960’lı yıllardan esinlendiğini söyleyen Kardashian’ın yeni koleksiyonu satışa çıktı. Kendisini takip eden sosyal medya kullanıcılarının asıl gündem maddesi ise tanıtımların erkek mankenlerle ve çıplak yapılmasıydı.

“ARTIK YETER”
Kendi ürünlerinin tanıtımı için çıplak erkeklerle objektiflerin karşısına geçen Kardashian, tepki gördü. Kardashian’ın bir takipçisi paylaşıma, “Artık yeter her ürün çıkarttığında soyunarak ürünlerini satışını arttırmayı deniyor.” yorumunu yaptı.