Madonna,NFL'de büyüleyici bir gösteri sundu

Ünlü pop müzik sanatçısı Madonna, New York Giants ve New England Patriots’un karşı karşıya geldiği NFL şampiyonluk maçı Super Bowl finalinin devre arasında büyüleyici bir gösteriye imza attı.
Super Bowl finalini dünyanın en muazzam gösterisi olarak tanımlayan Madonna, devre arasında yapacağı gösterinin de dünyanın en muazzam gösterisi olması gerektiğini söylemişti.
Eski Mısır askerleriyle sahneye çıkan sanatçı, yeni albümünden “Give Me All Your Luvin” ve klasiklerinden “Vogue”, “Like a Prayer” ve “Music” şarkılarıyla taraftarları büyüledi.
Neredeyse kusursuz bir performans sergileyen 53 yaşındaki sanatçının yaşadığı tek aksilik, “Music” adlı şarkısını seslendirdiği sırasında bir süre için ayağının kayması oldu. Usta sanatçının aksiliği bertaraf etmek için dans hareketini tekrar ederek yükseldiği görüldü.
M.I.A., Nicki Minaj ve Cee Lo Rock eşliğinde gerçekleştirilen gösteri, Mısırlı askerlerin geniş bir platformu taşımalarıyla başlayan “Vogue” şarkısıyla başladı.
Kleopatra-Roma Askeri karışımı bir kostümle sahne alan Madonna, başında şapka ustası Philip Treacy tarafından tasarlanan altın bir taç taşıyordu.
“Music” şarkısı ile devam eden gösteride Madonna, çevik ve atletik hamleleriyle dikkat çekti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.