Avrupa’da Noel arifesi…

Avrupa’da Noel arifesinde birçok piyasa kapalı, yarım tüm piyasalar kapalı olacak.

EKONOMİ-Avrupa’da yarın kutlanacak Noel’in arifesinde Londra ve Paris dışındaki tüm önemli borsalar kapalı. Londra ve Paris’te de bugün işlemler normal saatten önce sona erecek.

Londra Borsası’nda işlemler Türkiye saati ile 14.30’da kapanacak.

Londra’da piyasalar yarın ve perşembe günü de kapalı olacak.

Paris borsasında ise işlemler bugün saat 15.05’de sona erecek ve piyasalar yarın ve perşembe günü kapalı olacak.

Frankfurt ve Milano borsalarında ise bugün, yarın ve perşembe günü işlem yapılmayacak.

Vadeli işlemler piyasalarına baktığımızda ise ICE’in Avrupa petrol, refine ürün vadelilerinde, ABD ve uluslararası kömür vadelileri, ICE swap vadelilerinde bugün işlemler Türkiye saati ile 21.00’de sona erecek ve yarın, perşembe günü işlem olmayacak.

ICE’nin ABD vadelilerinde de işlemler Türkiye saati ile 20.00’de sona erecek ve yarın, perşembe günleri işlem olmayacak.

Avrupa’da bugün Avusturya, Bulgaristan, Güney Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Danimarka, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya, Finlandiya, İzlanda, Norveç, Yunanistan, İsveç, İsviçre, Macaristan ve Malta piyasaları kapalı olacak.

Yarın, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Danimarka, Estonya, Litvanya, Letonya, Hırvatistan, İrlanda, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz Polonya, Finlandiya, İzlanda, Yunanistan, İsveç, Norveç, İsviçre, Romanya, Slovenya, İspanya, Macaristan ve Malta piyasalarında işlem yapılmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.