‘Cumhurbaşkanı’nın gizli aşkı’

Julie Gayet; yetenekli ve gözlerden uzak yaşayan bir Fransız aktris.
AVRUPA-Ancak bu gizemli büyü, Fransız magazin dergisi Closer’ın bugünkü sayısıyla bozuldu.
Dergi, Cumhurbaşkanı François Hollande ile Julie Gayet arasında bir ilişki olduğu yönündeki dedikoduları, fotoğrafla destekledi.
Aslında bu dedikodular, uzun süredir dolaşıyordu. Hatta 2013 Mart ayında Julie Gayet bu tür haberler çıkması sonrasında suç duyurusunda bulunmuştu.
Dedikodu, Closer tarafından fotoğrafların yayımlanmasına kadar kanıtlanamamıştı. ‘Cumhurbaşkanı’nın gizli aşkı’ diye başlık atan dergi, Hollande’ın sık sık motoruna atlayıp geceyi 41 yaşındaki sevgilisiyle geçirdiğini yazdı.
Hatta iddiaya göre, Hollande yılbaşı akşamını da Julie Gayet ile birlikte geçirmişti.
Dergi, Cumhurbaşkanı’nın güvenliğini de tehlikeye atarak, sırrını saklayan tek koruması eşliğinde, sevgilisine geleneksel Fransız poğaçası ‘kruvasan’ götürüşünün fotoğraflarını yayınladı.
Fotoğrafta kasklı kişinin Hollande olduğunu, yanındakinin ise seçim kampanyasından bu yana kendisine eşlik eden en güvendiği koruması ‘Michel’ olduğu belirtildi.
Hollande’ın aynı ayakkabıyı Suudi Arabistan ziyareti ve Ayrault ile birlikteyken de giydiği gösteriliyor. Böylece kasklı kişinin Hollande olduğu kanıtlanıyor.
Derginin yayımlanması Fransa’da bomba etkisi yaratırken, Cumhurbaşkanı da tepki göstermekte gecikmedi. Bunun özel hayatına bir saldırı olduğunu söyleyen Hollande, yasal haklarını kullanacağını belirtti.
59 yaşında olan Fransa Cumhurbaşkanı’nın 2007 yılında cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Nicolas Sarkozy’ye karşı mağlup olan Ségolène Royal’den dört çocuğu bulunuyor. 1978′de birlikte olmaya başlayan çift, tam da seçim sonuçları açıklandığı sırada, 17 Haziran 2017 günü resmi olarak ayrıldıklarını duyurmuşlardı.
Hollande’ın 2000′lerin ortalarından beri gazeteci Valérie Trierweiler ile birlikte olduğu konuşuluyordu. Royal ile yollarını ayırdıktan sonra Hollande-Trierweiler birlikteliği kesinlik kazandı. Seçim kampanyası süresince Hollande’ın yanından ayrılmayan Trierweiler, Hollande ile evli olmamasına rağmen ‘First Lady’ unvanını aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.