Goodyear, ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü’ nün sahibi oldu

Goodyear-Top Employers Institute-2014-1Goodyear, 2014 yılı ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü’ nün sahibi oldu. Şirket insan kaynakları alanında toplam 9 ülkede en iyi işveren sertifikasını elde etti

Goodyear Şirketi’nin Avrupa çapında yürüttüğü İnsan Kaynakları alanındaki politikaları ve uygulamaları, Top Employers Institute (En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından ödüllendirildi.

Goodyear, insan kaynakları (İK) alanında Belçika, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Slovenya, İspanya ve İngiltere olmak üzere 9 ülkede en iyi işveren sertifikasını elde etti.
Top Employers Institute (En İyi İşverenler Enstitüsü), dünyanın en iyi insan kaynakları politikaları ve uygulamalarını belirliyor.

Goodyear EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Rajita D’Souza, bu ödül ile ilgili olarak, “İnsan Kaynakları alanında bir kez daha ‘En İyi İşveren’ seçilmek, mükemmel bir başarı. Bu ödül, yüksek motivasyonlu, birbiriyle entegre ve yetenekli çalışanların dikkatini çekme ve bu çalışanları elde tutma amacıyla şirket içinde olağanüstü bir çalışma ortamı sağlamak için göstermiş olduğumuz kararlılığımızın bir kanıtıdır” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.