Michael Schumacher’in hayranları hastane bahçesinden ayrılmıyor

Michael Schumacher-hayranları-2014-1Fransa’da kayak yaparken ağır yaralanan ve komaya giren eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher’in hayranları, ünlü pilotun doğum gününü hastane bahçesinde kutladı.
YAŞAM-İtalya ve Fransa’dan otobüslerle gelen Ferrari taraftarları, hastanenin duvarına projeksiyon cihazı ile 45. yaşına giren ünlü pilot için “güçlü kal ve savaşmaya devam et” yazısı yansıttılar. Efsane pilot Schumacher’in hayranları hastanenin bahçesinden ayrılmıyor.
Öte yandan yetkililer ise kazanın oluş nedenini araştırmaya devam ederken, Schumacher’in kaskına takılı kamera inceleniyor. Yapılan ilk açıklamada kaza anında kameranın parçalandığı bilgisi verilmişti. Aynı zamanda olay sırasında babasının yanında bulunan ünlü pilotun oğlu Mick’de da araştırmayı yürüten yetkililer tarafından sorgulandı.
Michael Schumacher-Moutierkaza-2013-2Doktorlar ise efsanevi pilotun sağlık durumunda ufakta olsa iyiye gidiş olduğunu fakat ciddiyetini koruduğunu belirtiyor.
Schumacher’in, 29 Aralık Pazar günü kayak yaparken, düşen arkadaşının kızına yardım etmek için pistten çıktığı ve karla kaplı bir kayayı fark etmeyerek başını kayaya çarptığı açıklanmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.