Çift Ekranlı iPhone

Çift-Ekranlı-iPhone-2015-1iPhone ile ilgili birçok yalan yanlış konsept videosu izliyoruz ancak bu seferki diğerlerinden oldukça farklı ve gerçek.
Yeni bir iPhone almadan iPhone‘unuzu çift ekranlı yapmaya ne dersiniz? popSlate tarafından geliştirilen ve arkasında E-kağıt teknolojisi yatan bu proje iPhone iPhone kullanıcılara çift ekran imkanı sunuyor.
Akıllı telefon kullanıcılarının ve özellikle iPhone kullanıcılarının oldukça şikayetçi olduğu bir konu olan pil ömrünü daha iyi hale getirebilmek adına tasarlanan bu projede günden onlarca kez baktığımız bildirim, mesaj ve saat gibi konular için alternatif bir ekran sunuluyor.
iPhone 5 ve sonrası için kullanılabilir olan ve iPhone’unuzu çift ekranlı yapan bu kılıfla 5S ve 6 için geliştirilen, kılıfla eğer iPhone’unuzun ana ekranını kullanmazsanız tek bir şarjla 1 hafta boyunca iPhone’unuzu kullanabileceğiniz iddia ediliyor. iPhone’unuza takılan kılıfla elde ettiğiniz 2. ekran ise 4 inç büyüklüğünde.
Kılıfı aldıktan sonra popSlate’in resmi uygulamasını iPhone’unuza indirerek kılıfın telefonunuzla iletişim kurmasını sağladıktan sonra, telefonunuzda bulunan ve sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflarınızı iPhone’unuzun 2. ekranında görme şansı yakalıyorsunuz. İki ekranın da birbirinden bağımsız çalıştığını vurgulayan popSlate ekibi ana ekranınız kilitli olsa bile 2. ekrandan yapabileceklerinizi bir video ile anlatmış. iPhone’unuza 2. bir ekran kazandırmanın maliyeti ise $129.

Leave a Reply

Your email address will not be published.