Bahçeli: Türk Pop Müziği "Odalarda ışıksız kalmıştır"

Kayahan-2015-8
Bahçeli-2015-1Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sanatçı Kayahan Açar’ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayınladı.
Kayahan’nın vefatından duyduğu üzüntüyü dile getiren Bahçeli, “Kayahan Açar’ın vefatından büyük bir üzüntü duydum. Kayahan, bundan böyle sözlerini bizzat kaleme aldığı sevda şarkılarından tütecek, yolu sevgiden geçen herkesin gönlünde manen var olacaktır. Türk Pop Müziği gerçekten de Odalarda ışıksız kalmıştır” dedi.
Bahçeli mesajında, “Türk müziğinin güçlü sesi, kendine özgü yorum ve müstesna besteleriyle milyonların gönlünde taht kuran değerli sanatçımız Kayahan Açar’ın vefatından büyük bir üzüntü duydum. Kayahan, bundan böyle sözlerini bizzat kaleme aldığı sevda şarkılarından tütecek, yolu sevgiden geçen herkesin gönlünde manen var olacaktır. Türk Pop Müziği gerçekten de “Odalarda ışıksız kalmıştır.” Merhum geride kalıcı izler, sayısız hatıralar ve onca eser bırakarak ebediyete göçse de aziz milletimiz bağrından çıkardığı bu kıymetli sanatçısını hiç unutmayacaktır.
Zamansız kaybettiğimiz değerli sanatçımız Kayahan Açar’a Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; ailesine, tertemiz ismini yüreklerine yazmış sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.