Vampir katil Wigginton, serbest bırakılıyor

Kanını içmek için sevişme vaadiyle kandırdığı adamı öldüren lezbiyen vampirin çok yakında serbest kalacağı açıklandı.
Avustralya’da, 1989 yılında işlediği korkunç cinayetle tüm dünyanın kanını donduran lezbiyen vampir katil Tracey Wigginton, 20 yıl hapis yattıktan sonra, serbest bırakılıyor.
BAŞI KOPMAK ÜZEREYDİ
İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; Brisbane kentinde gece, yalnız yürüyen 47 yaşındaki Edward Baldock’u, gideceği yere götürmeye teklif eden Tracey, bir kadın sevgilisi ve iki kız arkadaşı, adamı sevişme vaadiyle kandırdı. 27 yerinden bıçakladıkları adamın neredeyse başı vücudundan ayrılmak üzereydi.
SEVGİLİSİNİN KANINI İÇTİ
Ertesi gün cesedin yanındaki ayakkabının içinde, Tracey’e ait para kartı bulununca, polis o dönem 26 yaşında olan katili tutukladı. Daha sonra jüriye vampir olduğunu itiraf eden Tracey, adamın kanını içtiğini anlattı.
Onunla beraber müebbet hapse mahkum olan sevgilisi Lisa Ptachinski de, bileklerini kesip, Tracey’nin kanını emmesine izin verdiğini söyledi. Tracey Wigginton, jüriye katı yemek yemediğini, kasaptan inek ve domuz kanı alıp, içerek yaşadığını da itiraf etti.
BİRİ CEZASIZ KURTULMUŞTU
Meclis üyesi Baldock’un öldürülmesiyle ilgili tutuklanan diğer 2 kadından biri olan Kim Jervis 18 yıl hapis cezası alırken, Tracey Waugh beraat etmişti.
Şu anda Queensland cezaevinde yatmakta olan lezbiyen vampir Tracey Wiggington’ın avukatı yakında müvekkilinin serbest bırakılacağına dair mahkeme kararını alacaklarını açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.