Angelina Jolie ve Brad Pitt’in “aşk yuvası”

“Seks kirli mi?” sourusuna “Sadece doğru yapıldığında…” diye cevap veren efsane yönetmen Woody Allen’in sözünü ciddiye alan ünlülerin seks zevkleri ortaya çıktı.

Alman Bild gazetesi, alışıldık seks yöntemlerin dışında haz arayan ünlülerin seks sırlarını ortaya döktü:

“The Sun” dergisine göre Angelina Jolie ve Brad Pitt, Fransa’daki evlerinin yanına bir “aşk yuvası” kurdu. Seks salıncağın yanı sıra oyuncaklar da bulunduran çiftin bu ekipman için 30 bin Euro harcadığı belirtildi.

Şarkıcı Christina Aguilera, seksi deri kıyafetlere bürünerek sevgilisini baştan çıkarmaktan hoşanıyor. Aguilera, eski eşi Jordan ile birlikte hiçbir şey giymediği bir “çıplak pazar” günü düzenlemekle de biliniyor.

Bir zamanlar Robert Pattinson ile ilişki yaşayan oyuncu Kristen Stewart, verdiği bir demeçte sevgilisiyle karşıklıklı koltuk altlarını yalayıp kokladıklarını itiraf etmişti.

Şarkıcı Fergie, düzenli olarak yatak odasında pole dansı (direkte dans) yaparak eşini heyecanlandırıyor.

„Rolling Stone“ dergisine konuşan Rihanna, yatakta emir kulu olmayı sevdiğini itiraf etti ve, “Küçük bir hanımefendi gibi davranarak maço erkeklerin iyi ve güçlü hissetmesine sebep oluyorsun. Yatakta azıcık şiddetten hoşlanıyorum, bağlanmaktan da..” dedi.

Güzel oyuncu Eva Longoria, ellerinin ipek şallarla bağlanmasından zevk alıyor.

Efsane dizi „Melrose Place“ oyuncusu Heather Locklear, yatak odasının dört bir tarafını aynalarla donattığını ifade etti.

Ünlü manken Heidi Klum, ABD’li televizyon sunucusu Ellen DeGeneres ile yaptığı bir sohbet sırasında, eski eşi Seal ile seks için randevu yaptığını ifade etti ve, “Hey bebek, saat ikide çatıda buluşalım. Ya da altıda dolabın içinde” şeklinde örnekler verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.