Hollywood ünlülerinin kusurları

Beyazperdede ve televizyon ekranında her zaman bakımlı halleri ve etkileyici görünümleriyle göz kamaştıran Hollywood ünlüleri, aslında sanıldığı kadar “kusursuz” değil.
Magazin haberlerine yer veren internet sitesi E! Entertainment’a göre, pek çok ünlü doğuştan çeşitli “fiziksel kusurlara” sahip.
ABD’de ve dünyada geniş bir izleyici kitlesine ulaşan medikal drama dizisi “Private Practice”in oyuncularından Taye Diggs, her iki elinde fazladan birer parmakla dünyaya gelmiş. CBS televizyonunda yayınlanan The Talk programında konuşan Diggs, çocukluk yıllarında geçirdiği bir ameliyatla fazla parmaklarından kurtulduğunu, ancak ameliyat olmasaydı da bu durumun kendisini rahatsız etmeyeceğini ve fazla parmaklarının pek çok işi yaparken ona yardımcı olabileceğini belirtti.
“Prince of Persia” ve James Bond serisinden “Quantum of Solace” filmleriyle tanıdığımız İngiliz aktris Gemma Arterton da Diggs gibi 12 el parmağıyla doğmuş. Bu durumu “benim küçük garipliğim” diye nitelendiren Arterton, Daily Mail gazetesine verdiği ropörtajda, 6’ncı parmaklarını bebekken geçirdiği ameliyatla aldırdığını, ancak fiziksel özellikleriyle her zaman gurur duyduğunu söyledi.
Hollywood’un ünlü aktrislerinden Halle Berry’nin ise bir tane fazla ayak parmağı var. Kendisiyle son derece barışık olan Berry, parmağını aldırma gereği duymamış ve bu fazla uzvuyla görüntülenmekten de çekinmiyor.
Ünlülerin fiziksel kusurlarına verilecek en ilginç örnekler ise İngiliz şarkıcı Lilly Allen ile ABD’li oyuncular Mark Wahlberg ve Zac Efron’un vücutlarında bulunuyor.
Üç isim de normal insanlardan farklı olarak üçüncü göğüs ucuna sahip ve bu özelliklerinin kendilerini rahatsız etmediğini dile getiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.