Belçika'da yangında yaşamını yitiren Tuba Küçüksarı Elçi'nin cenazesi toprağa verildi

Ramazan Elçi ve Tuba Elçi(küçüksarı) Brüksel´de tanışmış ve evlenmişlerdi.. Birbirlerini çok seven iki gencin evlilikleri de zor olmuştu.. Aileler bu evliliğe zor ikna edildi.. Birbirini delice seven iki genç evliliklerinden sonra hiç ayrılmadılar..
İlk kızları Sıla dünyaya geldi.. Mutluluklarına mutluluk kattı Sıla.. Yeni yıla mutlu bir hazırlık yapan Elçi Ailesinin Türkiye´den konukları vardı.. Tuba´nın annesi ve babası kızları ve damatları ile birlikte olacaklardı.. Daha birbirlerine doymamışlardı ki bu yangın her şeyi alt üst etti.. Ramazan ve Tuba, o kabus dolu gece sanki ayrılığa atladılar.. 7 Metreden beton yola çakılan gençler derhal hastaneye götürüldü.. Tuba fazla direnememişti hayata.. Zifiri karanlıkta yatağa yatırdığı ve kırkını daha çıkarmadığı bebeğine bile veda edememişti.. Hele de ilk göz ağrı Sıla´yı okşayamamıştı.. Basına dağıtılan birliktelik fotoğrafı yürekleri dağladı.. Brüksel´de herkes üzüldü, yıkıldı, gözyaşı döktü..
Ramazan Elçi ise kaldırıldığı hastanede iki ağır ameliyet geçirdi.. Hayata tutunmaya çalışıyor.. Zifiri duman altında kalan bebekleri Talay ve Sıla ise tedavi altında..
ANNE KAYSERİ´DE TOPRAĞA VERİLDİ
Tuba Küçüksarı Elçi için kent merkezindeki tarihi Hunat Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Tuba’nın Hollanda’da yaşayan babası Sami ile annesi Fatma Küçüksarı, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Ayakta durmakta güçlük çeken anne Fatma Küçüksarı’yı yakınları güçlükle sakinleştirdi. Kızının arkasından dua eden acılı anne sık sık fenalaştı. Cenaze namazını gözyaşları arasında kılan baba Sami Küçüksarı, kızının tabutunu taşıdı.
YANGIN ANKETİ SÜRÜYOR
Yangının çıkış sebebi hakkında henüz kesin bir bilgi edinemeyen Belçika polisi, geniş çaplı soruşturmasına devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.