Drogba Chelsea'nin teklifini reddetti

Transfer döneminde Galatasaray’ın renklerine katmak için büyük çaba sarfettiği golcü futbolcu Drogba Chelsea’nin teklifini reddetti, sezon sonunda takımdan ayrılma kararı aldı.
İngiltere Premier League takımlarından Chelsea’nin golcü oyuncusu Didier Drogba, sezon sonunda büyük ihtimalle başka bir takıma transfer olacak.
Futbolcunun temsilcisi Thierno Seydi, Chelsea’nin, oyuncunun sözleşmesini bir yıl uzatma teklifinde bulunduğunu, ancak bu önerinin kendileri tarafından reddedildiğini söyledi.
Drogba’nın 33 yaşında olduğunu ve artık bir şeyi kanıtlaması gerekmediğini söyleyen Seydi, konuya sadece mali açıdan yaklaştıklarını, futbolcunun yapılacak teklife göre ABD veya Rusya’da forma giyebileceğini kaydetti.
Seydi, “Ne konumda olduğumuzu, gelen teklifleri ve ne yapacağımızı biliyoruz. AC Milan, Drogba’nın kiralık oynaması için teklifte bulundu. Ancak, bu teklif ilgimizi çekmiyor. Drogba, en çok parayı teklif eden kulübe gidecek. Bu kulüp, ABD, Rusya, Katar veya herhangi bir Asya ülkesinde olabilir” diye konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.