Galatasaray'dan Manisaspor'a transfer teklifi

Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, dün akşam Ege ekibinin kamp yaptığı otelde Başkan Kenan Yaralı ile bir araya gelerek, iki oyuncu için toplam 3.5 milyon euro bonservis bedeli teklif etti.
Galatasaray, Manisaspor’un iki oyuncusuna resmen talip oldu. Ara transferde kadrosundaki yerli kalitesini artırmayı hedefleyen sarı-kırmızılılar, ligin dişli ekipleri arasında yer alan Manisaspor’un yıldızları Yiğit Gökoğlan ve Yiğit İncedemir için dün girişimlere başladı. Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Teknik Direktör Fatih Terim’in listesinde olan iki oyuncu için yakın dostu olan Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı ile pazarlık masasına oturdu.
Türk Telekom Arena’daki yılbaşı balosundan sonra soluğu Manisaspor’un kamp yaptığı Dedeman Otel’de alan Adnan Öztürk, Kenan Yaralı’ya, Yiğit Gökoğlan ve Yiğit İncedemir’e talip olduklarını bildirdi. Maç öncesi futbolculara motivasyonlarının olumsuz etkilenmemesi için haber verilmezken, Ege ekibinin iki oyuncu için 5 milyon euro istediği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların ise 3.5 milyon euroluk bir teklif sunduğu kaydedildi. Cim-Bom’un kadrosuna katmak istediği 22 yaşındaki Yiğit Gökoğlan orta sahanın sağında görev yapıyor. 26 yaşındaki Yiğit İncedemir ise ön liberoda forma giyiyor.
Adnan Polat seneye kaldı
Bu arada Galatasaray Yönetimi’nin dünkü toplantısında en çok merak edilen konulardan biri de eski Başkan Adnan Polat ile ilgili karardı. Ancak Başkan Ünal Aysal toplantıda konunun gündeme getirilmemesini istedi. Aysal’ın, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile telefon görüşmesinde, Galatasaray Liselileri hedef alan ifadeler kullanan Polat’la ilgili olarak, “Şimdilik tatsızlık çıksın istemiyorum. Yılbaşından sonra konuyu ele alırız” dediği öğrenildi.
Öte yandan Galatasaray Kulübü düzenlenen yılbaşı balosu ise yeni yıl coşkusunu yaşadı. Yönetim toplantısının ardından Türk Telekom Arena’da yapılan baloda, Başkan Ünal Aysal ve idarecilerin yanı sıra kulüp personeli de hazır bulundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.