İngiltere'de iki çocuk annesi kadın lunaparkta hayatını kaybetti

Lunaparkta inanılmaz ölüm
İngiltere’de arkadaşlarıyla birlikte lunaparka giden 42 yaşındaki Carla Knight dev salıncağa bindikten sonra bilincini kaybetti. Kalp krizi geçiren iki çocuk annesi kadın olay yerinde hayata gözlerini yumdu.
BT GLOBAL-İngiltere’nin Batı Midlands bölgesinde yer alan Staffordshire kontluğunda yaşayan Carla Knight eğlenmek için gittiği lunaparkta salıncağa bindikten sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 42 yaşındaki Knight “fırtınanın gözü” adlı salıncağa bindikten sonra bilincini kaybetti. Durumu fark eden kişilerin yetkilileri uyarması üzerine salıncaktan indirilen Knight’a sağlık ekipleri tarafından müdehale edilse de iki çocuk annesi kadın kurtarılamadı.
İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan bir görgü tanığı olayı şu sözlerle anlattı: “Salnıcağı durdurup kadını yere yatırdılar. Sağlık ekiplerinin yapacağı pek bir şey kalmamıştı. Korkunç bir manzaraydı.” Lunapark olaydan sonra bir kaç saatliğine kapatıldı. Lunaparka giderken çocuklarını evde bıraktığı söylenen Knight engelli çocuklara eğitim veren bir okulda görev yapıyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.