Eşi tarafından öldürülen kadın ile oğlu toprağa verildi

Tekirdağ’da Şenol Şirin, tabancayla eşi Duygu Şirin’i ve 5 yaşındaki oğlu Ali Emre’yi öldürdükten sonra intihar etti. Anne ve oğlunun cenazeleri Malkara’da toprağa verilirken, Şenol Şirin’in cenazesinin ise Süleymanpaşa’da defnedileceği öğrenildi.

Olay, gece yarısı sıralarında Süleymanpaşa ilçesine bağlı 100’üncü Yıl Mahallesi Cevat Kurtuluş Sokak’taki Gür Apartmanı’nda meydana geldi.

EŞİNİ VE OĞLUNU ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

İl Emniyet Müdürlüğü’nde teknisyen yardımcısı olarak görev yapan Şenol Şirin ile eşi Duygu Şirin arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Şenol Şirin, önce eşi Duygu’yu ardından da oğlu Ali Emre’yi tabanca ile vurup, intihar etti.

KOMŞULAR İHBAR ETTİ

Silah seslerini duyan komşularının 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çağırılan çilingir tarafından kapısı açılan eve giren ekipler Şirin çiftiyle oğullarının cansız bedenleriyle karşılaştı.

ANNE VE OĞLU SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI

Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde otopsi işlemleri tamamlanan Duygu Şirin ile oğlu Ali Emre’nin cenazeleri, yakınları tarafından teslim alınarak Malkara ilçesinin kırsal Deveci Mahallesi’ne götürüldü.

Mahalle camisinde kılınan cenaze namazına Duygu Şirin’in annesi Fatma, babası İsmail Ak, yakınları ve mahalleli katıldı. Namazın ardından anne ve oğlu mahalle mezarlığında toprağa verildi. Şenol Şirin’in ise ilçe merkezinde toprağa verileceği bildirildi.