Jennifer Lawrence dürüstlüğü ile bir kez daha şaşırttı

Sempatik tavırları ve samimi açıklamaları ile kısa zamanda milyonların sevgilisi haline gelen aktris Jennifer Lawrence dürüstlüğü ile bir kez daha şaşırttı.

MAGAZİN-Genç yaşında aldığı Oscar ödülü ve sempatik tavırları ile kısa zamanda ABD’nin en sevilen isimlerinden biri olan ‘Açlık Oyunları’ filminin yıldızı Jennifer Lawrence, hayatında en çok utandığı anı anlattı. ‘Umut Işığım’ filmi ile ‘En iyi kadın oyuncu’ Oscar’ını kazanan oyuncu, geçtiğimiz akşam talk şovcu Conan O’Brien’ın programına katıldı.

İngiltere basınından Daily Mail’in haberine göre Lawrence programda, evine gelen temizlikçinin yatağının altında sakladığı bir kutu seks oyuncağını bulduğunu söyledi. Lawrence, bu oyuncakların kendisine şaka amaçlı hediye edildiğini ancak temizlikçi kadın bunu bilmediği için çok utandığını belirtti.

Lawrence’ın anlattığına göre arkadaşları kendisine bir kutu, her renkte dildo aldı. Eve bir temizlikçinin geleceğini öğrendiğinde tüm dildoları bir kutuya koyarak yatağının altına sakladı. Ancak eve geldiğinde sakladığı kutu yatağın üzerinde duruyordu. Çok utandığını ifade eden Lawrence’a göre, işin en kötü yanı temizlikçinin bu seks oyuncaklarının şaka amaçlı olduğunu bilmiyor oluşu…

Leave a Reply

Your email address will not be published.