Kristen Stewart’ın yaptığı kaçamak pahalıya mal oldu

Genç yıldız Kristen Stewart’ın yaptığı kaçamak kendisine pahalıya mal oldu.
BT MAGAZİN-Rol aldığı Snow White And The Huntsman adlı filmin yönetmeni 41 yaşındaki Rupert Sanders ile samimi bir şekilde objektiflere yakalanan Stewart, sevgilisi Robert Pattinson’ı aldattığı için kelimenin tam anlamıyla ‘pişmanlıktan ölüyor.’
22 yaşındaki Stewart’ın yakınları güzel oyuncunun gözyaşlarının dinmediğini, kimseyle konuşmak istemediğini, hayatla bağlarının koptuğunu hatta duş bile almadığını anlatıyor.
Pattinson’ın; beraber yaşadıkları evi terk etmesinin ardından Kristen Stewart da bir kaç parça eşyasını toplayıp eski bir film yapımcısı olan arkadaşı Giovanni Agnelli’nin evine taşındığı konuşuluyor.
Dış basın internet sitesi radaronline’ın haberine göre Stewart’ın bir arkadaşı “Kristen hiç durmadan ağlıyor, kimseyle görüşmek ya da konuşmak istemiyor” dedi.
Aynı arkadaşı Stewart’ın aldattığı sevgilisi Robert Pattinson hakkında “Onu gerçekten sevdim. O benim ruh eşimdi. Ama şimdi onu sonsuza kadar kaybatmek istemiyorum” dediğini de anlattı.
Stewart’ın arkadaşı genç oyuncunun günlerdir aynı giysileri giydiğini, saçını bile yıkamadığını ve sürekli dondurma yediğini de anlattı.
Kristen Stewart olayın ortaya çıkmasının ardından yaptığını kabul etmiş ve sevgilisinden özür dilemişti.
Stewart, sevgilisi Pattinson’ı üzdüğü için pişman olduğunu belirterek “Yaşattığım utanç ve onu incittiğim için çok ama çok üzgünüm. Bir anlık düşüncesizlik, hayatımdaki en değerli varlığa mal olabilir. Onu çok seviyorum” dedi. Ancak Pattinson’dan şimdiye kadar sevgilisin affettiğine dair herhangi bir açıklama gelmedi.
Stewart ile film setinde tanışan ve kaçamak yapan yönetmen Rupert Sanders da olayın ortaya çıkmasından sonra eşinden basın aracılığıyla özür diledi. Sanders’ın evliliğini kurtarmak için çabaladığı konuşuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.