Miranda Kerr’den sonra Orlando Bloom yeni aşkı ile gündemde

Boşanmalarının ardından adı farklı isimlerle aşk dedikodularına karışan Miranda Kerr’den sonra şimdi de Orlando Bloom yeni aşkı ile gündemde.

MAGAZİN-Dışarıdan oldukça mutlu görünen evliliklerini sürpriz bir kararla sonlandıran aktör Orlando Bloom ve Miranda Kerr ayrılık acısını çabuk atlatmışa benziyor.

Kerr’in adı farklı isimlerle aşk dedikodularına karışırken Bloom’un da en yakın arkadaşı Liv Tyler ile beraber olduğu iddia edildi. Bloom, boşanmanın ardından vaktinin çoğunu Liv Taylor ile geçiriyor. ‘Yüzüklerin Efendisi’ filminin setinde tanıştıklarından bu yana yakın arkadaş olan Tyler ve Bloom’un arasındaki dostluğun aşka dönüştüğü konuşuluyor. Dedikoduların nedeni ise Tyler ve Bloom`un geçtiğimiz günlerde beraber katıldığı Samuel Beckett`ın “Godot`yu Beklerken” adlı oyununun kulisinde oldukça samimi görünmesi. İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre ikilinin dostluğun ötesinde olduğu görülen yakınlığı dedikoduların hızla yayılmasına yol açtı.

Bloom`un temsilcisi ise iddiaları yalanladı. Aktörün eski karısı Miranda Kerr`in ise adı milyoner işadamı James Packer ile anılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.