Robert Pattinson güzel oyuncu Witherspoon'un tatil evine kapandı

Alacakaranlık yıldızlarının aşkı ihanetle bozulurken, Robert Pattison’un ona sığındığı öğrenildi.
BT MAGAZİN-Kristen Stewart tarafından aldatıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Alacakaranlık serisinin yakışıklısı Robert Pattinson’un güzel oyuncu Reese Witherspoon’un tatil evine kapandığı ortaya çıktı. Daha önce birlikte aynı filmde rol alan ve yakın arkadaş olan Reese, Robert’e bu zor günlerinde sığınacak bir yer sağlamış gibi görünüyor.
İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; Evlenme teklif etmeyi planladığı 22 yaşındaki Kirsten Stewart’ın rol aldığı ‘Pamuk Prenses ve Avcı’ filminin evli eyönetmeni Rupert Sanders ile öpüşürken görüntülenmesi yakın çevresinden alınan bilgiye göre 26 yaşındaki yakışıklı aktörü bir hayli sarstı.
Ortaklaşa kullandıkları ve evlendikten sonra da birlikte yaşamayı düşündükleri evden ayrılan ve Stewart’ın da eşyalarını almasını isteyen Pattison’un dinlendikten sonra eve dönüp dönmeyeceği bilinmiyor.
Ancak olaydan sonra sadece telefonla bir kez haberleştikleri ve hiç yüz yüze gelmedikleri öğrenilen eski çiftin Alacakaranlık sezonu için nasıl bir araya geleceği merakla bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.