Henüz 10 yaşında

Sadece 10 yaşında olmasına rağmen Cindy Crawford’ın kızı ilk Versace kampanyasında boy gösterdi.
Modeller genellikle kariyerlerine 13-15 yaş arası başlarken, Cindy Crawford ve Rande Gerber’in kızı Kaia farkını ortaya koydu. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen Versace’dan ilk teklifini aldı bile! Ve elbette geri çeviremedi…
Başkaları için sadece rüya olabilecek bir başlangıç yapan ve Versace gibi moda ikonu haline gelen bir marka ile yola çıkan Kaia, gelen yorumlara göre kendinden beklenileni fazlası ile yerine getirdi.
Kaia kadar marka için de bir ilk olan Genç Versace kampanyası, adından da belli olduğu gibi 12 yaşına kadar giyilebilecek çocuk giysilerinden oluşuyor.
Kaia, elbette annesinin izni olmadan böyle bir projeye katılamayacaktı. Hem Gianni hem Donatella Versace ile çalışmış olan süper model Cindy Crawford, kızı ile guru duyduğunun altını çiziyor: “Kaia’nın ilk Versace genç kampanyası için seçilmiş olması beni çok heyecanlandırdı. Gianni ve Donatella ile paylaştığım öyle çok anı var ki… Versace Modaevi ile ilgili çok özel bir şeyler var. Onunla gurur duyuyorum.”
Donatella Versace’ın Kaia’a dair yorumu ise şöyle oldu: “Annesi gibi, Kaia çok özel bir armağana sahip. Kamera onu gerçekten çok seviyor”

Leave a Reply

Your email address will not be published.