Paul Walker, geçirdiği bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi

İzleyicilerin, özellikle ‘Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) filmleri ile Yalan Rüzgarı (The Young and The Restless) dizilerinden tanıdığı Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

KÜLTÜR SANAT-Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti.

15 YAŞINDA BİR KIZI VARDI

15 yaşında bir kızı olan yıldız oyuncunun, son olarak 6’ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli filminin 7’ncisi için yapımcı firma ile çalışmakta olduğu bildirildi.

2001’den bu yana 5 farklı ‘Hızlı ve Öfkeli’ filminde boy gösteren başarılı aktör, dünya çapında tanınan serinin bugünlerde çekilmekte olan 7’nci filminde de rol alıyordu. Hızlı ve Öfkeli’nin 7’sinin çekimlerine ABD’deki Şükran Günü tatili sebebiyle ara verilmişti.

WALKER: ÖDEDİĞİM CEZALARIN SAYISINI UNUTTUM

Araba kazasında hayatın kaybeden Paul Walker, Hızlı ve Öfkeli serisinin 5’incisi vizyona girerken Hürriyet Dünyası’ndan Reha Erus’a verdiği röportajında arabalara olan merakından bahsetmişti.

Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen Paul Walker’ın otomobil tutkusu, dedesi ve babasından geliyor. 18 tane otomobili olan genç aktör, otomobillere modifiye yapan bir tamirhanenin de sahibi.

Walker, “Direksiyona ilk oturduğumda 7 yaşındaydım. Bir daha da bırakmadım. Dedem iyi bir boksördü ve aynı zamanda yarış otomobillerine merakı vardı. Bu tutkusunu babama da aşılamış. Babam Daytona’da yarıştı. Ve bu heves, ondan bana geçti.”

Araba yarışlarına da katıldığını belirten ünlü aktör, “Her hafta sonu San Fernando’da yarışırdım. Orada iddialı yarışlar olurdu. Bazen otomobil kazanırdım, bazen de kaybederdim. Şimdi bu zevki filmlerde tadıyorum.”

Hız tutkunu olduğunu dile getiren Walker, “Ödediğim trafik cezalarının sayısını unuttum.”…

Leave a Reply

Your email address will not be published.