Perran Kutman ve Şevket Altuğ özlemi bitiyor


Dizi seyircisinin gönlüne taht kuran ‘Perihan Abla’nın iki usta ismi Perran Kutman ile Şevket Altuğ, 1980’lerin ünlü Amerikan komedisi Cosby Ailesi’nin yerli versiyonunda yeniden bir araya geliyor
Perihan Abla, Şehnaz Tango, Üzgünüm Leyla ve Hayat Bilgisi gibi dizilerle müthiş bir ekran kariyerine sahip olan Perran Kutman, farklı bir deneyime hazırlanıyor.
Sanatçı, son anda bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki dönemde Cosby Ailesi’nin yerli versiyonuyla ekrana dönecek.
Show TV’de geçen sene yayınlanan ‘Deli Saraylı’ dizisinde rol alan Perran Kutman’a, Behzat Ç.’nin yapım şirketi Adam Filmsitcom için teklif götürmüş. Türkiye’de de 80’li yıllarda yayınlanan ve çok sevilen ‘Cosby Ailesi’ dizisinin yerli versiyonu için hazırlık yapan yapımcıların, Perran Kutman’la birlikte Şevket Altuğ’a da başrol için teklif götürdüğü öğrenildi. Ancak Şevket Altuğ’un dizi teklifine henüz cevap vermediği belirtildi.
Proje gerçekleşirse Şevket Altuğ ile Perran Kutman, ‘Perihan Abla’ efsanesinden yıllar sonra bir başka yapımda yeniden bir araya gelmiş olacak.
1984 yılında çekilmeye başlanan ve ülkemizde de büyük ilgi gören ‘Cosby Ailesi’nde 4 çocuklu orta sınıf siyahi birAmerikan ailesinin komik maceralarını izlemiştik. Öte yandan Bill Cosby’i kendine özgü bir biçimde seslendiren Sezai Aydın da dizinin Türkiye’de sevilmesine ayrı bir katkı sunmuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.