Reese Witherspoon: “Wild” filmindeki sevişme sahneleri gerçek

Reese Witherspoon-Wild-film-2014-1Hollywood’un ünlü aktörü Reese Witherspoon, yeni filmindeki sevişme sahnelerin gerçek olduğunu itiraf etti.

“Vogue” dergisine demeç veren 38 yaşındaki Oscar ödüllü aktör Reese Witherspoon, “Wild” (Vahşi) adlı yeni filmi hakkında konuştu. Seks sahnelerin tamamen gerçek olduğunu belirten Witherspoon, bunun kendi isteği ile yaptığını söyledi.

Rejisör Jean-Marc Vallée’nin yeni filmi (51), Cheryl Stayed adında bir kadının gerçek hikayesini anlatıyor. Stayed, annesinin ölümünün ardından kendisini üç ay boyunca yollara vurur.

SETE HİPNOZCU ÇAĞIRDI
Serüvenine bir gecelik aşklar ve bolca uyuşturucu eşlik eden Stayed’i canlandıran Witherspoon, uyuşturucu kullanmadığını, ancak seks sahnelerin tamamen gerçek olduğunu ifade etti. Sinirlerini
yatıştırması için sette hipnoz tedavisi bile gören Witherspoon, kendi kendine “acaba yanlış mı yapıyorum” dediğini itiraf etti.

BUNU YAPMAK ZORUNDA DEĞİLDİ
Witherspoon’un başarının zirvesinde olduğunu belirten Jean-Marc Vallée, “Bunu yapmak zorunda değildi” dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kocası, villası çocukları, parası…herşeyi var. Ama içinde his onu tetkliyor ve sıra dışı bir şey yapmaya itiyor. Amacı rahatlığa alışmak değil. Aksine, o yeni tecrübeler edinmek istiyor.”

“Wild”, 5 Şubat 2015 tarihinde Alman sinemalarında gösterime girecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.