‘Yalan Dünya’ sezonu açıyor

Yalan Dünya-2014-2Yalan Dünya 29 Ekim çarşamba akşamı 22.30’da sezonu açıyor. Dizi, sektördeki diğer dizilerin aksine, bu yıl artık 75 dakika olacak!

Gülse Birsel; ‘Yazmak da oynamak da bu yıl 75 dakika sayesinde çok kolaylaştı. Sahneler kısaldı, bölümler daha kompakt ve tempolu hale geldi. Sürükleyicilik, espriler ve bizim setteki neşemiz arttı. Zaten ilk bölümlerde hemen seyirci de fark edecektir. Hala ideal olduğunu düşündüğüm 50-60 dakikalardan çok uzağız, ama bu bile işin kalitesini çok arttırdı’ diyor.

Nil Karaibrahimgil’in Yalan Dünya jenerik şarkısı, bu sezon Mehmet Erdem tarafından tekrar düzenlendi ve dizinin oyuncuları tarafından seslendirildi. Bu arada Yalan Dünya’ya katılan iki yeni oyuncu var. Daha önce dizide konuk olarak seyrettiğimiz amele karakterini canlandıran Necip Memili, ve apartmanın yeni kapıcısını oynayacak Haki Biçici. Bu iki zıt karakter, kaderin pis bir cilvesi olarak aynı kapıcı dairesinde yaşamak zorunda kalacak, ve birbirlerinin hayatlarını çok zorlaştıracaklar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.