Deniz Akkaya Londra'da tatil yaptı


Deniz Akkaya, Ankaralı işadamı Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşıyor. Eyüp Sabri Çarmıklı’nın adı geçtiğimiz günlerde bir skandalla gündeme gelmişti.
Deniz Akkaya, Ankaralı işadamı Nurettin Çarmıklı’nın oğlu Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşıyor. Ortak bir arkadaşlarının tanıştırdığı ve ilişkileri kısa sürede aşka dönüşen Akkaya ile Çarmıklı, geçtiğimiz günlerde Londra’da tatil yaptı. Sheraton Park Tower Otel’de kalan ikili, dünyaca ünlü Harrods mağazasından alışveriş yaptı. Deniz Akkaya kendisine Cavalli’den mücevherler aldı.
AŞK İÇİN BİRAZ BEKLEYEMEDİN Mİ?
Kızı Ayşe’nin babası Efe Önbilgin’in, Çarmıklı ile görüştüğünü öğrenince Deniz Akkaya’ya çok kızdığı öğrenildi. Önbilgin’in kızını bırakıp Çarmıklı’yla üç günlüğüne Londra’ya giden Akkaya’ya, ”Çocuğu bırakıp nasıl gidersin? Çocuğuma iyi bakman için sana nafaka ödüyorum. Aşk yaşamak için biraz bekleyemedin mi?” diye tepki gösterdiği söyleniyor.
SEVGİLİSİNİ TAKİP ETTİRDİ
Eyüp Sabri Çarmıklı’nın adı geçtiğimiz günlerde bir skandalla gündeme gelmişti. Danıştay saldırısına ilişkin kamera kayıtlarının silindiği iddiasıyla yürütülen soruşturmada Çarmıklı’nın, OYAK’a bağlı Oyak Savunma ve Güvenlik Sistemleri AŞ personeline 20 bin dolar ödeyerek, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisini izlettirdiği iddia edilmişti.
EFE ÖNBİLGİN
Deniz Akkaya 2008 yılında TNT Genel Müdürü Efe Önbilgin birlikteliği ve bu birliktelikten meydan gelen çocuğu ile de gündeme gelmişti. Deniz Akkaya bir darılıp bir barıştığı sevgilisinden hamile kalmış, Aralık 2009’da Amerika’da kızı Ayşe’yi dünyaya getirmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.