"Hülya mı kalmış!"

Geçtiğimiz gece 3 güzelle eğlenen Mehmet Dereli, birkaç gün önce ayrıldığı Avşar Kızı için “Hülya mı kalmış!” dedi.
Hülya Avşar’la yaşadığı kısa süreli flörtle magazin gündemine yerleşen Mehmet Dereli, gazetecilerin kendisine gösterdiği ilgiyi sevdi.
İlişki bitmeden önce; basın mensuplarına “Gelin bizi Biber’de çekin” diyen sosyetik işadamı, Hülya Avşar’la yollarını ayırır ayırmaz kendisine yeni güzeller buldu!
‘YANIMA GELİN’ TELEFONU
Önceki akşam W Hotel’deki Richie Rich partisine katılan Mehmet Dereli, mekanı tek başına terk etti. Gazetecileri görünce hemen telefona sarılan sosyetik işadamı, partide eğlendiği 3 güzeli dışarı çağırıp şov yaptı. Mehmet Dereli, Avşar Kızı ile ilgili sorulara ise “Hülya Avşar mı kalmış!” yanıtı vererek pes dedirtti.
HÜLYA OLMADI BÖYLE POZ VERDi
Başlamadan biten Hülya Avşar aşkında umduğunu bulamayan Mehmet Dereli, Avşar Kızı ile birlikte poz veremeyince rotasını yeni güzellere çevirdi. Önceki gece çapkınlık şovu yapan sosyetik işadamı, bir partide eğlendiği 3 güzelle aynı otomobile binip gazetecilere poz verdi.
ANGUS LAFINA SiTEM YOK!
Mehmet Dereli, partide kendisi için “Angus” diyen Erol Köse ile pişti oldu. Köse, Dereli’nin kendisine sitem etmediğini hatta işadamı ile selamlaştıklarını söyledi.
ADINI AĞZINA ALMIYOR!
Mehmet Dereli, gününü gün ederken; Hülya Avşar, Dereli için tek kelime etmiyor. Takvim’in haberine göre; Avşar Kızı, “Ne saçımdaki beyazlardan ne de yaşadığım şeylerden pişmanım” demekle yetindi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.