Kim Kardashian, Arkadaşları tarafından terkedildi

72 günlük evliliği sonrası boşanma kararı alan Kim Kardashian, hayatın her alanında zorlanıyor.
Kim’in hayatındaki en büyük sorun kısa süreli bir evlilik yaşadığı Khris Humphries. Boşanma nedeniyle çok sinirli olan Humphries, evliliğin iptalini istedi. Kardashian ailesi tarafından reklam malzemesi yapıldığını söyleyen Humphries, tazminat davasına hazırlanıyor.
BOYKOTLA KARŞI KARŞIYA
Boşanma kararı, Kim’in marka imajına büyük zarar verdi. Kim, büyük markalarla yaptığı tanıtım anlaşmalarıyla ilgili çalışmaları bu süreçte yerine getiremediği için milyon dolarlık tazminat davalarıyla karşı karşıya.
ANNESİNİN YANINA DÖNDÜ
Düğünü sonrası lüks bir malikaneye taşınan Kim, annesi Kris Jenner’ın evine geri döndü. Kim, evine gelen taciz telefonlarından sıkıldığını söylüyor.
FİLM KARİYERİ TEHLİKEDE
Televizyonda ailesiyle birlikte yer aldığı programların ardından sinemaya adım atma kararı alan Kim, ‘The Marriage Counselour’ isimli filmde rol kapmıştı. Ancak Kim’e yönelik nefret telefonları yüzünden, yapımcılar Kim’in projeden çıkarılabileceği yönünde açıklamalar yapıyor.
ARKADAŞLARI TERKETTİ
Ailesiyle ve iş ortaklarıyla zor günler yaşayan Kim’i arkadaşları da terk ediyor. En yakın arkadaşı Brittny Gastineau, Kim ile görüşmüyor. Popülaritesi nedeniyle Kim’in yanında bulunanlar ise sosyetik güzelin artık yanına yaklaşmıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.