Kıraç, şarkının İngilizce olması affedilir bir şey değil

Kıraç, Eurovision için bir açıklama yaptı ve…
Kıraç, Eurovision teklifini geri çevirdiğini, “Ben TRT ve İngilizce şarkı ve Eurovision hakkında görüşlerimi zamanında bildirmiştim. Şarkının İngilizce olması affedilir bir şey değil. Bu konuda tek olmak beni çok üzüyor. 20 yıl sonra Türkiye bundan utanacak. Benim spekülasyon yaratmak için bunu söylediğimi sanıyorlar oysa alakası yok” dedi.
Radyo Klas’ta Michael Show’a konuk olan Kıraç, “Eurovision geldi benim kapıma. Bende nazik bir şekilde yapamayacağımı söyledim, benim etik değerlerim var. TRT yapsın açıklamayı istedim… Bu süre geçinceye kadar da malum sosyal paylaşım sitelerinde spekülasyonlar yapıldı.Ama ben o zaman demiştim ki benim yıllardır söylediğim şeyler var, beni takip edenler bunları iyi bilirler” şeklinde konuştu.
Eurovision’a katılan kişinin amatör olmasını söyleyen Kıraç, “Güzel Türkçemizle bizi temsil etsin, sektör yeni birini de tanısın..Sonuncu da olsa önemli değil.. “Seninle Bir Dakika” bana göre dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 50 şarkıdan biridir, sonuncu olmuştur. Ama hala seviyoruz” diye konuştu

Leave a Reply

Your email address will not be published.