Pamela Anderson, tropik sahillerde


Türkiye’de kullanılacak reklam kampanyası ve diğer iletişim çalışmaları için Patos markasıyla anlaşan dünyaca ünlü güzellik ikonu Pamela Anderson’un, tropik sahillerde çekilen Patos Sticks’in reklam filminden ilk kareler sosyal medyada gün yüzüne çıktı. Siyah mayosuyla göz dolduran ünlü ikonun rol aldığı ve yakında Türkiye’de yayına girecek reklam filminin ilk kareleri, ünlü yıldızın yürekleri hoplatacak bir işe imza attığını gösteriyor.
Benzersiz fiziği ve güzelliğiyle tüm zamanların en güzel kadınlarının başında gelen PamelaAnderson’un rol aldığı ve çekimleri gizli yapılan PatosSticks reklam filminden ilk kareler ortaya çıktı. Ünlü yıldız, Kosta Rika’da yapılan çekimlerdekioyunculuk performansı ve siyah mayosuyla baş döndürdü. Sahil Güvenlik dizisinin ünlü oyuncusu PamelaAndreson’ın Patos ile anlaşmasının duyurulmasından sonraPatos ve Pamela hayranlarının yoğun ilgisi özellikle sosyal medyada kendini gösterdi. Patos’un, görüntü isteyen hayranlar için Facebook sayfasından paylaştığı görüntüler, reklam filminin de ses getireceğinin işareti oldu.
Ünlü yıldız, kendine özgü fiziği ve pozlarıyla hayranlarını yeniden sahile götürdüğü reklam filmi için “Türklerle çalışmak çok keyifliydi. Reklam çekiminde tanıştığım Türk ekip çok espriliydi, çok eğlendik” dedi. Ünlü yıldız Patos’la anlaştığını duyurduğu sosyal medya mesajlarında da yakında Türkiye’ye geleceği için çok heyecanlı olduğunu belirtmişti.
İKONU SEÇTİ
Kendilerine sunulan pek çok aday arasından Pamela Anderson ile ilerleme kararı aldıklarını açıklayan Patos ekibi, bir ikonla çalışmanın profesyonel açıdan çok keyifli olduğunu belirtti. Gördükleri ilginin çok memnun edici olduğunu söyleyen Patos ekibi, dünyaca ünlü aktrisle gerçekleştireceği farklı sürprizleri de yakında açıklayacağı bilgisini verdi.
ÇEKİMLER GİZLİ YAPILDI
Kosta Rika’nın karayoluyla ulaşılamayan cennet koyu Punte İslita’da olağanüstü gizlilikle yapılan çekimler boyunca kendi kuaförü ve makyözüyle çalışan Pamela Anderson, ana reklam filminin çekimleri için giydiği tek parça siyah mayoyla neden güzellik ikonu olduğunun yanıtını da görsel olarak verdi! Çekimlerde dört farklı kıyafet giyen ünlü yıldız, fotoğraf çekimlerinde tercih ettiği ve kendisiyle özdeşleşen beyaz atlet ve mini eteğiyle nefes kesti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.