Hollande: “Herkes özel yaşamında sorunlar yaşayabilir”

Julie Gayet-François Hollande-2014-2Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, haftalık Fransız magazin dergisi Closer tarafından ortaya atılan, oyuncu Julie Gayet ile ilişkisi olduğuna dair iddiayı bugün üstü kapalı itiraf etti.

Yeni yıl dolayısıyla Elysee Sarayı’nda gazetecilerle bir araya gelen Hollande, son günlerde yaşadığı ”yasak aşk” ile ilgili soruya doğrudan muhatap oldu. Konu ile ilgili soruyu yanıtlayan Hollande, özel yaşamında sorunlar yaşadığını açıkladı.

Hollande, ”Herkes özel yaşamında sorunlar yaşayabilir, sıkıntılar anlar olabilir ancak benim bir ilkem var; Özel işler, özel bir şekilde ve karşılıklı tarafların mahremiyetine saygı göstererek çözülmeli” dedi.

Fransız gazetecinin, ”Hayat arkadaşınız ABD’ye yapılacak resmi ziyarete firs lady olarak mı gidecek?” şeklindeki sorusuna ise Hollande, bu konunun ziyarete kadar açıklığa kavuşacağı sözünü verdi.

Yasak aşk iddiasının ortaya atılmasının ardından “first lady” Valerie Trierweiler, cuma günü hastaneye kaldırılmıştı.

Dergi, bu haftaki sayısında, “François Hollande ve Julie Gayet-Cumhurbaşkanın gizli aşkı” başlığını atarak, 59 yaşındaki Hollande’la Gayet arasındaki gönül ilişkisiyle ilgili 7 sayfalık bir haber yayımlamıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.