Kış indirimleri başladı

market-alışveriş-çıplak-tüketici-2015-1Avrupa’da başlayan kış indirimleri ilk gününde yoğun ilgi gördü. İtalya’da ise bir mağaza kış indirimleri için çıplak parti düzenledi
İTALYA’nın Torino kenti yakınlarındaki Grugliasco kasabasında bulunan “Le Gru” adlı alışveriş merkezinde, “yarı çıplak parti” düzenlendi.
EKONOMİ-Kış indiriminin ilk gününde, ünlü marka Desigual’ın mağazasına iç çamaşırlarıyla gelen ilk 100 kişi, birer giysiye ücretsiz sahip oldu.
Grugliasco kasabasında düzenlenen “yarı çıplak parti” yoğun ilgi gördü. İç çamaşırlarıyla ilk 100 kişi arasına girmek isteyenler birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.
Kalabalığın arasında ezilme tehlikesi yaşayanlar olunca güvenlik güçleri çıplaklara müdahale etti.
***
‘Çıplak gel giydiğini götür’
Dünyanın dört bir yanında mağazaları bulunan ünlü bir giyim markasının birkaç yıldır yapmakta olduğu “Çıplak gel giydiğini götür” kampanyalarının bir yenisini dün İtalya’da yaptı.
Marka Roma ve Torino’daki mağazalarına iç çamaşırlarıyla gelenlere giyebildikleri kadar çok kıyafeti yüzde 50 indirimle satma hatta bedava verme vaadinde bulundu ve bu vaadi yerine getirmeyi de başardı.
Genç kadınlar ve erkekler soğuk havaya rağmen sabahın erken saatlerinden itibaren üzerlerinde iç çamaşırlarıyla mağazaların önünde kuyruklar oluşturdu.
Kapılar açıldıktan sonra ise ortaya hayli eğlenceli görüntüler çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.