New York Progressive Uluslararası Motosiklet Fuarı başladı

New York Progressive Uluslararası Motosiklet Fuarı, 200’ü aşkın firmanın katılımıyla başladı

AUTOSHOP-ABD genelinde 13 şehirde gerçekleşen ve 600 binden fazla ziyaretçi ağırlayan fuarlar zincirinin New York halkası, Manhattan’daki Javits Center’da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Pazar günü sona erecek fuara, Aprilia, BMW, Buell, Ducati, Genuine, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, KTM, KYMCO, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Star, Suzuki, Vectrix, Vespa, Victory ve Yamaha gibi motosiklet sektörü devlerinin de aralarında bulunduğu 200’ü aşkın firma katılıyor.

Özel yapım ve yeni model motosikletler, bisiklet, scooter ve ATV’lerin yanı sıra aksesuar ve kıyafetlerin sergilendiği fuarda, seminerler, ünlü isimlerin katıldığı televizyon şovları ve gösteriler de düzenleniyor. Fuarda en fazla ilgiyi 2014’te yollarda görülmeye başlanacak motosikletlerin yanı sıra özel olarak üretilen konseptli modeller topluyor.

Ülkede 30 yılı aşkın süredir devam eden fuar, New York dışında Atlanta, Dallas, San Mateo, Long Beach, Seattle, Novi, Washington DC, Cleveland, Indianapolis, Minneapolis, Chicago ve Charlotte kentlerinde de düzenleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.