Bilic, açıklamalarda bulundu

Bilic-Beşiktaş-2013-1Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic, 1-1 berabere kaldıkları Sivasspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

FUTBOL-Spor Toto Süper Lig’de Sivasspor’la 1-1 berabere kalan Beşiktaş’ta teknik direktör Slaven Bilic, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Bilic, ilk yarıda kaçırdıkları goller nedeniyle hayal kırıklığı yaşadığını söylerken devre arasındaki uyarılarına rağmen oyuncuların gol kaçırma tedirginliklerini üzerlerinden atamadıklarını söyledi. İşte Bilic’in açıklamaları:

“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM”

“Büyük bir hayalkırıklığı yaşıyorum. Cezalı olarak oynadığımız son maçtı bu. İlk yarıda maçı bitirmeliydik. İlk yarıda çok net pozisyonları değerlendiremedik ve rahatlayamadık. Bu kadar çok fırsat bulduktan sonra değerlendiremezseniz rakip de bunu kabullenmez. İkinci golü bulamadığımız için rahatlayamadık ve tutuk kaldık.”

“DEVRE ARASINDA OYUNCULARIMA DEDİM Kİ…”

“Açıklamak zor ama bir çok pozisyonda bitirici pozisyonu bitiremedik. Bazı pozisyonlarda son vuruşu yapacak birkaç futbolcu vardı. Devre arasında da oyuncularımızda tedirginlik vardı. Onlara öndeyiz ve yapabiliriz dedim. Bu yaklaşımla onlara davrandım ama rakip bunun cezasını kesti ve biz de bedelini ödedik. Ortada bir beceriksizlik olduğunu düşünmüyorum, şanssızdık.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.