Aresis Bilişim'in son sürümü ''WebSite X5 Evolution 9'' satışa sunuldu

Aresis Bilişim Teknolojilerinin distiribütörlüğünü yürüttüğü, web siteleri, bloglar ve online mağazalar yaratmak için en son sürümünü WebSite X5 Evolution 9 Incomedia tarafından satışa sunuldu.
Aresis Bilişim’den yapılan açıklamada, Website X5 Evolution 9’un sadece 5 adımda profesyonel ve tam çalışan web siteleri oluşturmak için ideal bir yazılım olduğu, basitlik, esneklik ve uygulanmış çözümler sunduğu kaydedildi.
Yazılım geliştirme, uygulama ve ticaret şirketi Incomedia’nın Üst Yöneticisi (CEO) Federico Ranfagni, amaçlarının, hiç bir programlama becerisine sahip olmayanlarda dahil olmak üzere herkese, kendi mesleki ve çekici web siteleri oluşturmaya izin veren bir yazılım üretmek olduğunu belirterek, ”WebSite X5 Evolution 9 tam da bunu yapıyor. Yazılımın son sürümü 10 dilde kullanabilir durumda. İtalya ve uluslararası piyasalarda, Almanya, İspanya, Polonya, Rusya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer birçok ülkede bizi göreceksiniz. Biz, bu yeni sürümde de, önceki sürümündeki aynı başarı ve keyfe varacağınıza eminiz” dedi.
Yeni WebSite X5 Evolution 9’un özellikleri arasında kullanım basitliği, Flash ve JavaScript içeren fotoğraf ve video galerileri oluşturabilme, HTML kodu ve Widget GalerisiPodcasts, Videocasts RSS destekli Bloglar, kredi kartı olanaklı online mağazalar, online yayınlama için FTP motoru, arama motoru optimizasyonu (SEO) otomatik HTML5 kod üretiminin bulunduğu ifade edildi. AA

Leave a Reply

Your email address will not be published.