Türkler'in yılbaşı tercihi Paris oldu

Skyscanner.com.tr’ye göre, Türkler’in yılbaşı seyahati için bir numaralı yurt dışı tercihi Paris oldu.
Yurt içi ve yurt dışına seyahat etmek isteyenlere 600’ü aşkın havayolunun rotaları için en uygun uçak bileti alternatiflerini sunan Skyscanner, yılbaşı seyahati için en çok tercih edilen şehirleri açıkladı.
Skyscanner.com.tr üzerinden yılbaşı için yapılan uçuş aramaları, Türkler’in yılbaşı seyahati için bir numaralı yurt dışı tercihinin Paris olduğunu ortaya koydu. Yeni yılı dünyanın farklı şehirlerinde karşılamak isteyen Türk seyahat severlerin Skyscannerüzerinden en çok aradıkları diğer favori şehirler ise Londra, Moskova, Berlin, Roma, Viyana, St. Petersburg ve Bangkok olarak sıralandı.
Yeni yıla Türkiye’de girmek isteyen global Skyscanner kullanıcılarının tercihi ise İstanbul oldu. Seyahat tutkunlarının Türkiye’de en çok aradıkları diğer yerler arasında İstanbul’dan sonra Antalya, Dalaman, İzmir, Bodrum, Ankara, Adana ve Antakya yer aldı.
Açıklamaya göre, henüz yılbaşı planlarını yapmayan seyahat severler, Skyscanner.com.tr üzerinden, gitmek istedikleri rota için en uygun uçak bileti ve konaklama seçeneklerine ücretsiz olarak ulaşabiliyor. AA

Leave a Reply

Your email address will not be published.