Kaçırılan 10 yaşındaki Ceylin ölü bulundu

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” yazılı mesajdan kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki bir komşuları S.T.’nin evinde yapılan aramada ölü bulundu. Komşunun verdiği ilk ifadede “Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım” dediği öğrenildi. Söz konusu evin önünde toplanan Ödemişliler, ev sahiplerini evde sanıp saldırdı. Binaya girmek isteyenleri polis ekipleri güçlükle önledi.

Ödemiş 50’nci Yıl Ortaokulu öğrencisi Ceylin Atik, geçen 10 Haziran Cumartesi günü, arkadaşları ile oynamak için evlerinin önündeki Kazım Karabekir Parkı’na gitti. Atik’in uzun süre ortalıklarda görünmemesi ve eve de dönmemesi üzerine merak eden dedesi Mustafa Atik ve babaannesi Ülkü Atik, arkadaşlarına sormaları ve gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen kendisine ulaşamadı.

Bunun üzerine Atik’in yakınları soluğu Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde alıp, kayıp başvurusunda bulundu. Yakınları sosyal medyadan da Ceylin’in fotoğraflarını paylaşıp, bulunması için yardım istedi. Ancak, dün Mustafa Atik’in cep telefonuna, “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” yazılı mesaj gelmesiyle, anne ve babası ayrı yaşadığı için dedesi ve babaannesi ile kalan Atik’in kaçırıldığı ortaya çıktı.
KORKTUM SANDIĞA SAKLADIM
Ve kahreden haber bugün geldi… Ceylin Atik, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki komşuları S.T.’nin evinde yapılan aramada ölü bulundu. Komşusu S.T.’nin ilk ifadesinde, “Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım” dediği belirtildi.

ÖDEMİŞLİLER EVİN ÖNÜNDE TOPLANDI OLAYLAR ÇIKTI
Söz konusu evin önünde toplanan Ödemişliler, ev sahiplerini evde sanıp saldırdı. Binaya girmek isteyenleri polis ekipleri güçlükle önledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.