Brussels Airlines uçuşlarına başlıyor…

Brussels Airlines 15 Haziran’dan itibaren uçuşlarına devam edeceğini açıkladı.

Brussels Airlines, zaman ve koşulların elverdiği ölçüde varış noktaları artırmayı planlıyor.

Kesintilerin geçen hafta açıklanan ve iş kayıplarını, azaltılmış bir filoyu ve varış yerlerinin kaybını içeren yeniden yapılandırma planıyla hiçbir ilgisi yok.

İlk plan, 21 Mart’tan bu yana geçen süreden sonra, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere yönelik az sayıda hedefle yeniden başlamaktır.

Diğerleri zaman geçtikçe eklenecektir.

Şirket sözcüsü tarafından yapılan açıklamada: “Bu, bilet talebinin gelişimine ve Brussels Airlines’ın faaliyet gösterdiği ülkelerdeki mevcut seyahat kısıtlamalarına bağlı olacak.

İlk olarak havayolu Almanya, İsviçre, Yunanistan, Portekiz ve İspanya’daki varış noktalarına uçuşlara devam edecek.

Ancak uzun vadede şirket, Frankfurt, Münih ve Zürih’te ana şirket Lufthansa tarafından işletilen merkezler aracılığıyla Brüksel’den daha fazla yolcu göndermeyi planlıyor.

Bu, özellikle Lanzarote, Madeira, Kos ve Rhodes ile Saint Petersburg, Krakow, Varşova ve Vilnius’a daha az doğrudan uçuş anlamına geliyor. İki Afrika varış noktası, Conakry ve Ouagadougou da görev listesinden kaybolacak.

Korsika, Sicilya ve Girit uçuşlarının yanı sıra İspanyol varış noktaları Alicante, Bilbao, Ibiza, Las Palmas, Mallorca ve Tenerife’ye de hizmet verilecek.

Ancak Seville ve Valencia’ya uçuşlar, Bristol, Hannover, Moskova, Billund ile birlikte gidecek – Danimarka’da Lego Land’in evi, Marakeş ve Yunan Santorini Adası” Dedi…